20 September 2011

LONDON

Tänane hommik algas traditsionaalse inglise hommikusöögiga kus olid vorstid, praemunad, müsli, kõiksugused mahlad ja kõike muud mis on ülihea, ja seal võis reaalselt süüa niipalju kui ise tahtsid, btw mul polnud terve päev kõht tühi!!
Pärast hommikusööki läksime rongijaama, sest meie hotell on kesklinnast nii kaugel et metrooga on lihtsalt kõige kiirem!!
Kui me kesklinna jõudsime käisime peaaegu kõikides "lahedamates" poodides Londonis nagu Topshop, Topman, Zara, Marks & Spencer... pärast seda läksime Starbucks'ist läbi ja hüppasime bussi peale, mis oli muidugi dobel decker millega me sõitsime suht kaua et jõuda mu kasuisa Malcolmi tütre juurde kes elas nii lahedas ja hubases kohas kus reaalselt kõik elanikud olid hipsterid ja kus kõikidel poodidel millest me möödusime oli sõna vintage nende sees ka Beyond Retro asus sellel tänaval, mis oli nii-nii suur ja võimas, et mu suu vajus lahti kui ma sisse astusin!
Pärast seda suundusime maa alla et metrooga koju sõitta, kui me hotellis tagasi olime sõime me hiinatoittu ja läksime suht vara magama, IGAV!

Homme lähme me plaanidepäraselt kolmele fashionshowle ja ka rohkematesse poodidesse + veel mingisse ülisuurde kaubanduskeskusesse ja ka kunstimuusioumitesse kui jõuame! Pildid postitan siis kui tagasi Tallinnas oleme!

2 comments:

  1. nii nii lahe et sa saad nii paljudel fashion showdel käia! mis sul seljas oli?

    ReplyDelete
  2. appi, sa elad nagu mingit american dreami, ainult, et sinu puhul tuleb seda vist nimetada british dreamiks!

    ReplyDelete